Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Heinous blood influence (hypertension)

(AKeertgrogma, 11. 10. 2018 12:31)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-10-mg/

Blood Coerce : Blood require chart

(AKeertgrogma, 27. 9. 2018 3:37)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-naturel-traitement/

Hokej

(Petr, 30. 12. 2010 7:14)

Tak jste opět vyhráli jsem zeslechl. Bavi to klapské kluky jeste hrát?

Re: Hokej

(Miras, 2. 1. 2011 14:04)

Cus. asi je to bavi kdyz hrajou porad ale o to nejde je to jen zapas pro zabavu prihlizejicich a oto aby se nikomu nic nestalo.

Hledá se :)

(Lucie, 3. 1. 2010 22:07)

Ahojky.psala jsem už na SK Černiv,ale bez úspchu :) Prosím Vás scháním číslo na Jirku Spodniaka kvůli třídnímu srazu.Můžete mi ho někdo poslat na mail nebo mu dát vědět ať se mi ozve.. Lucie Š. luccy20miloucka@seznam.cz díky

protože

(bréža, 13. 12. 2009 20:56)

Protože za nás hraje Martin Janů (Mates) a ten je náš kámoš.I když proti Matesovi je Fousek pan hokejista, ale nám to nevadí.Tak aspon nemůže nikdo kecat, že tam mají cizí hráče.Na každé straně 1-2 stačí!!! Jinak to musí bejt Klapáci a na druhé straně Černiváci a Chotěšováci.Chotěšov je dovolen, protože černiv má oproti Klapý hoooodně málo obyvatel.

proč????

(Blesk, 13. 12. 2009 20:46)

Proč za Klapý hraje Fousek a Malíř?? Když tam nemají co dělat!!!

už se to blíží

(bréža, 9. 12. 2009 20:50)

čau Jardo! Tak doufám že už se nemůžež dočkat utkání proti klapákum? Jinak ledy mezi svátky máme dva, ale to tě dám včas vědět.

technicka oprava..

(Jarda, 18. 11. 2009 23:30)

Jmenuju se Krumbholc ;o) jinak pro sportovni weby Vam bych i doporucil zkusit server www.banda.cz - pro sportovce vice moznosti...

fotogalerie

(Markéta, 16. 6. 2009 18:33)

Teda zcela náhodou jsem narazila na tyto stránky a docela jsem zírala. Nejsem ani náhodou žádná puritánka, ovšem foto ,,prdele" a toho ostatního jednoho ze zúčastněných - no takhle se,zvláště pro takovéto stránky může nechat vyfotit jen totální HOVADO!!!!! hrůza,mít ho doma,tak ho vypráskám bičem.

video

(bréža, 31. 12. 2008 12:54)

Na YouTube je kousek utkání a hlavně hezký zákrok brankáře(T.Chodura) Černivi. Stačí dát do vyhledávače YouTube HC Černiv : HC Klapý

...............

(bréža, 29. 12. 2008 20:19)

Díky klapáku ale já už se trochu zlepšil a Albrechta st. bych proháněl:-). Máš v něčem pravdu ale tyhle věci musíte řešit u vás v Klapým.Vůbec nevadí že sem píšete jen pište víc a víc ale slušně:-).

co bude příště ?!?!?

(..., 29. 12. 2008 19:42)

Velký souhlas s Klapákem, je fajn že se hraje hokej, ale divák se tam prvotně přišel pobavit a myslím, že i s tím účelem se to původně začalo hrát, pobavit sebe a lidi. Teď tam do sebe řežete a sranda zůstala někde v kabině .... bohužel !!! Nejpřijde mi moc vtipný, když se narážíte na manťák a pak se rádoby snažíte o nějaký ty rvačky. Na to se koukněte v telce.
Zkuste příští rok volejbal, to by asi byla jiná podívaná :-))

Zklamání!!!

(Klapák, 29. 12. 2008 14:11)

Jsem zklamaný kdo hraje za klapáky a nehraje.Nevím kdo dělá mužstvo ale co tam dělá nějaký fousek nebo jak se jmenuje!?A kde jsou jiní jako mladeý Štěpán nebo oba starší pak starší Voborský a pod..Já se pak nedivím že černiváci přidají agresivní hru když nějaký fousek hraje jako magor.Dříve byla větší sranda ted už to je spíš otázka kdy se někomu něco stane.Dříve byla sranda když na ledě řádil starý Albrecht a Prágl starší a na druhé straně Lubas.Byla legrace :-)!! Ted už tam zůstal jen Lubas a legrace už není taková a to utkání už nemá takové kouzlo jako měla minulá kola.Tohle není nic proti černivákům mě štve že tam je méně a méně klapáků a nemám to kam napsat tak třeba si to někdo přečte u vás na stránkách.Vy máte celé ty roky stejný mužstvo akorát klapý každý rok někoho nového a hlavně neznámého (a to štve).Nechápu proč to pořád mění když hral st. Albrecht a podob. tak ty utkání byla stejně vyrovnaná a byla sranda ted se tam cpou hokejisté (Fousek , Malíř a pod) a hra je agresivnější a bez srandy.Teda když tam vleze lubas tak trochu je :-) nic proti němu.Tak za rok více srandy a zábavy

!!!!!!!!!!!

(breža, 28. 12. 2008 11:20)

Včerejší utkání bylo za těch 5.ročníků nejlepší a i diváckou kulisou bylo nejlepší.Přišlo 60 diváků a to je paráda. Děkujeme a za rok se opět sejdeme